Kurucu Konuşması

BİRDÜNYA KOLEJİ VİZYON ve MİSYONU

Bir Dünya Koleji olarak, iyi tasarlanmış bir okulda benzersiz ve eksiksiz bir uluslararası eğitim konseptiyle öğrencilerimizi sosyal, kültürel, duygusal ve akademik gelecek yaşamlarına hazırlıyor ve sorgulama, araştırma ve en iyi teknolojiye sahip olarak çocuklarımızı yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Eğitim sadece bilgiyi ezberlemekle değil, aynı zamanda kişinin hayallerini gerçekleştirebilmesi için bilgi edinme özgür iradesini ve zihnini eğitmekle de ilgilidir."


Eğitim felsefesini yukarıdaki slogana dayandırarak;

BİR DÜNYA KOLEJİ, öğrencileri ders kitaplarından öğrenilemeyecek bir şeyi en güçlü şekilde düşünmeye hazırlıyor.

Yarının dünyasını aydınlatacak ve söz sahibi olacak çocuklarımıza, Modern İngilizce Sistemi (MES), Evrensel İnsan Değerleri ve Karakter Eğitimi, Sporla Yaşam, Bilim ve Sanat olmak üzere beş temel ilkeye dayalı modern eğitim anlayışını sunuyoruz. koşulsuz sevgi ve derin ilgi.

Hepimiz biliyoruz ki çocuklar medeniyetlerin en değerli kilometre taşlarıdır. Hepimiz eğitimin tek büyük amacının iyi huylu, dürüst, adil, duyarlı ve kararlı bireyler yetiştirmek olduğuna inanıyoruz. Kalbimize olan bu inançla temel misyonumuz 21. yüzyılın araştırmacısı, yenilikçi, yaratıcı ve küresel liderleri olan öğrenciler yetiştirmektir.

25 yılı aşkın süredir uluslararası eğitim deneyimi vizyonu; bir yaşam felsefesi olarak amatör ruhla sadece profesyonel olarak çalışan değil, gönülden davranan, öğrencilerinin hayatında olduğu kadar onların da mutluluğunu ve başarısını arayan parlak öğretim kadrosu ile çağdaş eğitim dünyasında yerimizi aldık. Bir Dünya Koleji ailesine katılan her öğrenci bizim için yeni ve değerli bir gelecek. Hepimiz bir çocuğun geleceğinin tüm insanlık için bile bir ülkenin kaderi olabileceğine inanıyoruz.

En içten ve derin saygılarımla,
Dr.Ziya Mahmud
Okul Kurucusu

İLETİŞİM

444 1 152

info@birdunyakoleji.com

ADRES

Kavaklı Mah. Ürgüp caddesi no: 31

Beylikdüzü, İSTANBUL